ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Osobne gale PPV dla RAW i Smackdown?

jerry-lawler

Jerry Lawler powiedział podczas swojego pobytu na 38 edycji imprezy Superman Celebration, iż po podziale na brandy, WWE będzie organizować dwie różne gale każdego miesiąca. Jak określił to sam Hall of Famer, będą to tak zwane „WWE Network Special”. Te specjalne galę będą miały charakter PPV i jak łatwo się domyślić – na jednych będziemy mogli zobaczyć wyłącznie zawodników RAW, a na drugich wyłącznie zawodników ze SmackDown.

Wyjątkiem będą cztery największe gale WWE w ciągu roku, mowa tutaj o WrestleManii, SummerSlam, Royal Rumble oraz Survivor Series – na tych PPV będziemy mogli zobaczyć zarówno wrestlerów przypisanych do RAW jak i SmackDown. Wcześniej wspomniane gale będą również jedynymi galami w miesiącu.

Miejcie na uwadze, iż ta informacja jak na razie została wypowiedziana jedynie przez Jerry’ego Lawlera i nie została oficjalnie potwierdzona przez samo WWE, warto wspomnieć jednak iż na wcześniejszych imprezach Lawler często wspominał o tym iż SmackDown zostanie niedługo nadawane na żywo, a w federacji dojdzie do podziału na brandy. Biorąc pod uwagę że tak faktycznie się stało – informacje na temat osobnych gal PPV z ust Lawlera stają się znacznie bardziej prawdopodobne.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552