ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oskarżony handlarz sterydów twierdzi, że ma dowody na Romana Reignsa!


– Podczas rozmowy z twórcą filmowym Jonem Bravo oskarżony dealer sterydów Richard Rodriguez wspomniał, że ma dowody na swoich klientów W TYM ROMANA REIGNSA!

Rodriquez twierdzi, że posiada wszystkie numery telefonów, billingi, screenshoty, wiadomości i przede wszystkim adresy pod które wysyłane były sterydy. Dodał też, że w przyszłym tygodniu ujawni rąbek posiadanych dowodów.

Informacje w postaci wiadomości, które wysyłał nam Roman Reigns zostaną przekazane odpowiednim służbom. Następnie zostaną ujawnione w naszym dokumencie, który wkrótce będzie nakręcony.

Rodriquez wspomniał też, że jego protokół wobec Romana Reignsa przejdzie zmiany ze względu na „długi czas w którym zawodnicy WWE będą sprawdzani”.

Oprócz tego Richard zapowiedział też, że wyjawni nazwiska innych wysoko postawionych celebrytów, przez to, że takie informacje mogą mu pomóc w obniżeniu przyszłego wyroku sądowego. Informacje te mają ujrzeć światło dzienne w przyszłym tygodniu.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552