ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oryginalne plany na mistrzostwo Universal, Becky Lynch odpowiada na plotki dotyczące występów w Total Divas i więcej!

– Chris Jericho w wywiadzie dla Busted Open wyjawił, jak naprawdę miało być z mistrzostwem Universal.Oryginalnym planem było zwycięstwo Chrisa Jericho, lecz Vince McMahon wolał, żeby to Goldberg pokonał Kevina Owensa i zmierzył się z Brockiem Lesnarem.

Dodał jeszcze, że straciłby to mistrzostwo na rzecz Brocka Lesnara na Payback. Padła również propozycja, by zmierzył się z Shinsuke Nakamurą.

– Becky Lynch w wywiadzie dla USA odpowiedziała na plotki o jej występie w Total Divas.

Jestem o to zapytana po raz pierwszy, pierwszy raz o tym słyszę. Nie uważam, żeby była to dla mnie najlepsza opcja, gdy myślałam o swoim życiu nigdy mi nie przyszło na myśl występowanie w reality TV.

– Podczas ostatnich Live Eventów NXT Bobby Roode i Asuka pokazali się ze starymi pasami mistrzowskimi NXT. Nie wiadomo jeszcze z jakiego powodu użyto tych pasów.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778