ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Operacja zawodnika RAW, informacje o SmackDown 1000 oraz więcej!

– Jak informowaliśmy wcześniej, jeden z głównych zawodników Czerwonej Tygodniówki doznał kontuzji w zeszłym tygodniu.

Mowa tutaj oczywiście o Kevinie Owensie i jego urazie kolana. Zawodnik poinformował na Twitterze, że przeszedł już operację:

Jednak jak widzimy, zawodnik ma obie nogi w bandażach, a tweet nie informuje o powodzie operacji drugiej nogi. Prawdopodobne jest jednak, że również była to operacja kolana. Ze względu na zabieg obu kończyn, przerwa Owensa może trwać od 8 do 9 miesięcy, więc zawodnik ominie przyszłoroczną WrestleManię.

– Były zawodnik WWE James Ellsworth, miał pojawić się podczas ostatniego, tysięcznego odcinka SmackDown LIVE. Nie został jednak dopuszczony do ringu przez Generalną Menadżer Niebieskiej Tygodniówki, Paige. Ellsworth odparł na to, że jest legendą SmackDown, i powinien być na tym oraz następnych odcinkach:

Ciekawostką jest również brak Chrisa Jericho na ostatnim SmackDown. Biorąc pod uwagę możliwy konflikt na linii WWE – Y2J, nie jest to nic dziwnego, jednak jak informuje sam zawodnik, nikt go nie zaprosił:

– WWE ogłosiło, że 24 listopada podczas Live Eventu Starrcade, Rey Mysterio zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o pas WWE United States Championship.