ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Omega we współpracy z Razer, Undertaker będzie miał podcast? Była gwiazda WWE przenosi się do NJPW!


– To, że Kenny Omega jest fanem gier, wiadomo od dłuższego czasu, jednak teraz wiceprezes AEW będzie robić to profesjonalnie… w dodatku na żywo!

Kenny poprzez swojego Twittera poinformował, że jutro o godzinie 10:00 rano czasu japońskiego (2:00 w nocy czasu polskiego) będzie nadawał transmisję na żywo, podczas której można będzie wygrać trochę sprzętu Razera.


Tak więc, jeżeli chcecie zobaczyć jak światowej sławy zapaśnik zgniata dzieciaki w Apex Legends i przy okazji mieć szansę na wygranie dobrej jakości sprzętu do gier, Twitter Omegi to najprawdopodobniej miejsce streama!

– Starrcast II podczas weekendu AEW Double Or Nothing będzie gościło u siebie Undertakera. Starrcast LLc 14 lutego wystosowało aplikację o przyznanie znaku towarowego hasłu „Dead Man Talking”, które ma tyczyć się audycji radiowej. Oto cały opis:

“Dead Man Talking is for Goods and Services, specifically, Entertainment services, namely, personal appearances by a professional wrestler and sports entertainment personality; Entertainment services, namely, live appearances by a professional wrestler and sports entertainment personality; Entertainment services, namely, providing podcasts in the field of professional wrestling and sports entertainment; Entertainment services, namely, providing video podcasts in the field of professional wrestling and sports entertainment; Entertainment services, namely, wrestling exhibits and performances by a professional wrestler and entertainer.”

„Dead Man Talking” jest zarezerwowany dla towarów i usług, w szczególności usług rozrywkowych, a mianowicie osobistych występów przez zawodowego zapaśnika i osobowość sportowej rozrywki; Usługi rozrywkowe, mianowicie występy na żywo przez profesjonalnego zapaśnika i osobowość sportowej rozrywki; Usługi rozrywkowe, mianowicie udostępnianie audycji radiowych w dziedzinie zapaśnictwa zawodowego i rozrywki sportowej; Usługi rozrywkowe, mianowicie udostępnianie podcastów wideo w zakresie profesjonalnego wrestlingu i rozrywki sportowej; Usługi rozrywkowe, mianowicie wystawy wrestlingowe, występy profesjonalnych zapaśników i artystów estradowych.

Wyżej wymieniony dokument rozpoczął plotki o prawdopodobnym podcastcie, którego właścicielem lub stałym bywalcem będzie Undertaker. Warto również zauważyć, że właściciel Starrcastu Conrad Thompson jest dosyć popularnym współprowadzącym wielu audycji.

– W chwili obecnej zawodnicy przeskakują z jednej federacji do drugiej, na pewno więc nikogo nie zdziwi fakt, że już kolejny zawodnik opuszcza WWE. Oprócz AEW, również NJPW rośnie w siłę. Wcześniej dzisiejszego dnia „Nowa Japonia” potwierdziła kolejny transfer:


Mad – Mikey Nicholls, poprzednio znany jako Nick Miller w WWE, jest oficjalnie nowym członkiem CHAOS’u.

Miller (aka. Nicholls), do niedawna był częścią dosyć popularnego w NXT tag teamu TM61. Niestety parze nigdy nie udało się odnieść jakiegoś znaczącego zwycięstwa, a ich najważniejszym występem był finał w Dusty Rhodes Classic w 2016. Zawodnicy ciągle zmagali się z kontuzjami i nie mieli okazji nabrać wiatru w żagle. Miejmy nadzieję, że Mikey’emu powiedzie się w szeregach NJPW.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556