ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ojciec The Miza wystąpił na gali federacji niezależnej, Ric Flair czeka na operację serca i więcej!

– Ojciec The Miza, George Mizanin, jest wciąż na fali!

Popularny ostatnio Mr. Miz wystąpił na gali federacji Absolute Intense Wrestling, gdzie pomógł zaatakowanemu Hornswoogle’owi. Przypomnijmy, że na WrestleManii 35 George Mizanin doznał złamanie jednego z żeber, kiedy przyjął Knee Strike od Shane’a McMahon, który walczył z jego synem, The Mizem. Poniżej kilka tweetów z wczorajszego wydarzenia:

Tata The Miza właśnie niespodziewanie zainterweniował, tracimy kontrolę!

Tata Miza dziś z interwencją. Dziękuję George

– Dwukrotny WWE Hall of Famer Ric Flair przejdzie w poniedziałek operację serca. Do zabiegu miało dojść dzisiaj, jednak ze względu na komplikacje, które mogłyby się pojawić w trakcie zabiegu, lekarze postanowili przełożyć operację na początek przyszłego tygodnia. Taki obrót spraw powoduje, że „Nature Boy” raczej nie pojawi się na Starrcast II, na które był zapowiedziany, a które odbędzie się w trakcie weekendu Double or Nothing organizowanego przez All Elite Wrestling. Flair ma problemy z sercem przez to, że bardzo lubił imprezować jeszcze za czasów, gdy był czynnym wrestlerem.


– Były SmackDown Tag Team Champion i RAW Tag Team Champion Chad Gable, zdecydował się na zmianę swojego wyglądu. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej, Gable zdecydował się na obcięcie swoich długich lokowanych włosów, które były dla niego bardzo charakterystyczne. Wcześniej na zmianę wyglądu zdecydował się były Tag Team partner Gable’a, Robert Roode, posiadający obecnie wąsy zamiast brody. Gable zadebiutował w nowym wyglądzie podczas Live Eventu w Paryżu, na którym zmierzył się z… Roodem.


[ZOBACZ TEŻ: MCINTYRE, CESARO I RUSEV WYPOWIEDZIELI SIĘ NA TEMAT SHEAMUSA. CZY IRLANDCZYK KOŃCZY KARIERĘ?, ASHLEY MASSARO NIE ŻYJE, LIO RUSH „NA WYLOCIE” Z WWE?!, POTENCJALNA KARTA EXTREME RULES]


– Na koniec Top 10 upadków z drabin w trakcie Money in the Bank Ladder matchów…

… oraz Becky Lynch wyzywająca „Bliźniaczki McMahonów”: