ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjele WWE zadowoleni z Aleistera Blacka, Kto będzie komentatorem turnieju kobiet? WWE organizuje spotkanie w celu przedyskutowania przyszłości Mistrzostwa Universal i Brauna Strowmana

– Aleister Black zadebiutował na NXT Takeover: Orlando i często się pojawiał na tapingach NXT.Mówi się, że bardzo szybko zadebiutuje w głównym rosterze, jeśli nie dozna żadnej kontuzji.

– Dave Meltzer z Wrestling Observer, mówił że Jim Ross może być jednym z komentatorów podczas nadchodzącego turnieju kobiet. Jim Ross będzie uczestniczył w tego typu projektach, które będą emitowane na WWE Network. Jak wspominaliśmy wcześniej, będzie również jednym z komentatorów podczas tygodniówki UK.

– Dziś odbyło się spotkanie zarządu WWE, na którym zostały omówione plany dotyczące Mistrzostwa Universal i Brauna Strowmana. Strowman, jeśli wyleczy kontuzję do lipca, zmierzy się z Brockiem Lesnarem o Mistrzostwo Universal podczas Great Balls of Fire, jeśli nie to zastąpi go Seth Rollins lub Finn Balor. Wtedy walka Strowmana z Lesnarem zostanie przesunięta na SummerSlam.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552