ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjele nie są zadowoleni ze Strowmana? Leczenie Reignsa

– Mike Johnson z PWInsiderElite.com odniósł się do reputacji Brauna Strowmana na zapleczu:

Jedną z rzeczy, które słyszałem od czterech różnych osób było to, że często Strowman zachowuje się niedbale. Jest znany z tego, że bardzo wcześnie opuszcza arenę i zdarzy mu się zachowywać nieodpowiednio w szatni. Jedna osoba ujęła, że jest on swoim najgorszym wrogiem. To wygląda tak, że WWE jest z niego zadowolone i gdy Braun już dociera do kulminacyjnego punktu, to coś się dzieje i przez to robi on krok w tył, przez co oficjele patrzą na niego nieco chłodniej.

Po utracie lidera szatni, jakim był Roman Reigns, pojawiły się plotki, że jedną z osób mogących wejść w tę rolę może być Strowman, jednak liderzy znani są z tego, że pojawiają się pierwsi i wychodzą ostatni, natomiast ostatnie doniesienia sugerują, że u Brauna wygląda to zupełnie inaczej.

– Dave Meltzer z F4WOnline.com oznajmił, że Roman Reigns rozpoczyna właśnie leczenie dotyczące białaczki. Dodał on jednak również, że na razie jest stanowczo za wcześnie, aby nawet przewidzieć kiedy mogłoby dojść do potencjalnego powrotu.

Zachęcamy także do przyłączenia się do akcji charytatywnej, o której więcej przeczytać możecie tutaj.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783