ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjalny koniec Belli z Ceną?, Oświadczenie w sprawie śmierci Christophera Lawlera oraz więcej!

– Jak podaje TMZ.com, Nikki Bella w gronie swoich znajomych twierdzi, że jej związek z Johnem Ceną jest oficjalnie zakończony. Z ostatniego odcinka Total Bellas dowiedzieliśmy się, że Nikki poza kamerą oświadczyła Cenie o anulowaniu ich ślubu. Biorąc pod uwagę, że jest to reality show, a cała sytuacja na linii Cena – Bella jest tylko storylinem, w najbliższym czasie możemy uzyskać nowe informacje na temat ostatnich wydarzeń.

– John Doole szeryf hrabstwa Hardeman wydał oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci Briana Christophera Lawlera:

SZERYF DOOLEN

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE LAWLERA

7/30/80

PAN LAWLER, MIESZKANIEC HRABSTWA HARDEMAN, ZOSTAŁ ARESZTOWANY ZA PROWADZENIE POJAZDU POD WPŁYWEM ALKOHOLU LUB NARKOTYKÓW PO RAZ TRZECI, PROWADZENIE POJAZDU BEZ WAŻNEGO PRAWA JAZDY ORAZ UNIKANIE ARESZTU. OBLIGACJA PANA LAWLERA ZOSTAŁA USTALONA NA 40 000 USD. WYSTĄPIŁ PRZED SĘDZIĄ SĄDU DS. SESJI OGÓLNYCH, KIEDY TO JEGO RODZINA POPROSIŁA O CZAS, ABY USTALIĆ, CZY ZAMIERZAJĄ WYNAJĄĆ PRYWATNEGO ADWOKATA, CZY TEŻ CHCĄ ABY OBROŃCA PUBLICZNY REPREZENTOWAŁ PANA LAWLERA.

PAN LAWLER, ZE WZGLĘDU NA ROZGŁOS, ZOSTAŁ UMIESZCZONY W CELI SAM, ALE DEPARTAMENT SZERYFA NIE MIAŁ POJĘCIA, ŻE WYKAZUJE CECHY SAMOBÓJCZE, NIE BYŁ OBSERWOWANY JAKO SAMOBÓJCA.

KIEDY ODKRYTO PANA LAWLERA, CPR ZOSTAŁ POWIADOMIONY, A LAWLER ZOSTAŁ PRZENIESIONY DROGĄ POWIETRZNĄ DO MED W MEMPHIS. BIURO ŚLEDCZE W TENNESSEE ZOSTAŁO POWIADOMIONE I POPROSZONE O ZBADANIE OKOLICZNOŚCI ZWIĄZANYCH Z PANEM LAWLEREM.

WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE ZOSTANĄ DOSTARCZONE PRZEZ BIURO ŚLEDCZE W TENNESSEE.

– WWE ogłosiło, że Lince Dorado doznał pęknięcia więzadła kciuka i będzie musiał nosić niewielki opatrunek. Nie twierdzili, że Dorado zniknie na jakiś czas z występów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552