ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjalnie: Chris Jericho vs Kenny Omega na WK12!

– Chris Jericho zmierzy się z Kennym Omegą o IWGP United States Championship na Wrestle Kingdom 12! Od dłuższego czasu ta dwójka prowadziła pomiędzy sobą „wojnę” na Twitterze. Do pojedynku dojdzie 4 stycznia 2018 roku w Tokyo Doom. Chris Jericho nie jest aktualnie związany kontraktem z WWE. Podczas dzisiejszego Power Struggle, Kenny Omega pokonał Berettę i obronił swój pas. Po walce The Cleaner czekał na kolejnego przeciwnika, jednak nikt nie przyszedł do ringu. Gdy Kenny był już zrezygnowany i chciał opuścić ring, na ekranie pojawił się Chris Jericho. Wygłosił on promo o byłych zawodnikach takich jak Edge, Shawn Michaels i CM Punk, którzy uważali się za najlepszych na świecie, których jednak już nie ma. Jericho powiedział, że to on jest najlepszy, że to on jest samcem alfa w tym biznesie i chce to udowodnić wyzywając Omegę na pojedynek podczas Wrestle Kingdom 12, 4 stycznia. Kenny zaakceptował wyzwanie. Walkę potwierdziło również Twitterowe konto NJPW:

Olbrzymi news! The Cleaner vs Y2J na #WK12 !! STARCIE W TOKYO!

Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743