ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjalne oświadczenie WWE w sprawie zagrożenia terrorystycznego na Survivor Series!

maxresdefault

Po tragicznych wydarzeniach w Paryżu, w których zginęło ponad 130 osób, znana organizacja hakerska Anonymous, oznajmiła że będzie aktywnie walczyć z ISIS, odpowiedzialnymi za wspomniane ataki terrorystyczne.

Co za tym idzie, opublikowali oni kilka miejsc, w których może dojść do zamachów i jedyną taką lokacją w USA jest Georgia’s Phillips Arena, w której odbędzie się dzisiejsza gala Survivor Series.

Innymi wymienionymi miejscami był Paryż, Rzym, Indonezja i Milan.

W związku z tym istniała pewna szansa, iż PPV zostanie przełożone w czasie. Tak się jednak nie stanie, gdyż WWE wydało oficjalne oświadczenie, w tej właśnie sprawie:

„Na tę chwilę gala WWE Survivor Series odbędzie się tak jak było to zaplanowane i nie zostanie odwołana. Nasz zarząd jest obecnie w trakcie rozmów z władzami federalnymi, stanowymi i lokalnym, w celu ustalenia skali zagrożenia.”

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743