ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oficjalna karta Battleground, Ciekawy mecz na przyszłotygodniowym 205 Live i więcej!

– Na przyszłotygodniowe 205 Live zapowiedziany został ciekawy pojedynek, bowiem Rich Swann i TJP wybiorą sobie po jednym partnerze, a cała czwórka zmierzy się w Tag Team Matchu. Tygodniówkę dla Cruiserweightów możecie oglądać w naszej zakładce live zawsze po SmackDown Live.

– Po wczorajszym SmackDown Live znana jest już oficjalna karta gali Battleground. Poniżej wszystkie pojedynki, które odbędą się 23 lipca:

1. WWE Championship Punjabi Prison Match
Jinder Mahal (c) (/w. Singh Brothers) vs. Randy Orton

2. WWE United States Championship Match
AJ Styles (c) vs. Kevin Owens

3. SmackDown Tag Team Championship Match
The Usos (c) vs. The New Day

4. Flag Match
John Cena vs. Rusev

5. Fatal 5 Way Elimination Match for #1 Contender to SmackDown Live Women’s Championship
Lana vs. Charlotte Flair vs. Natalya vs. Becky Lynch vs. Tamina

6. Normal Match
Mr. Money in the Bank Baron Corbin vs. Shinsuke Nakamura

7. Kickoff Match
Tye Dillinger vs. Aiden English

– Rey Mysterio prawdopodobnie nie przedłuży umowy z AAA, które jest właścicielem Lucha Uderground i zmieni pracodawcę. Aktualnie według Sports Illustrated dwie federacje przedstawiły Meksykaninowi oferty. Są to GFW i WWE. Konkretniejsza wydaje się być federacja Jeffa Jaretta, która skontaktowała się z Mysterio w sprawie szczegółowego kontraktu. Natomiast WWE na razie podchodzi z dużą rezerwą do opcji podpisania umowy z byłym WWE Championem, ponieważ tak jak w ich federacji, także w AAA po rozwiązaniu kontraktu trzeba odczekać 90 dni od emisji ostatniego odcinka Lucha Underground

– Na koniec Tag Team Match z zeszłorocznego Battleground, gdzie Sasha Banks & Bayley zmierzyły się z Charlotte & Daną Brooke:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552