ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Odmieniony Rusev, Dochód San Andreas, Ambrose vs Rollins według fanów

san andreas

– Od swojego debiutu w WWE Rusev występował w ringu boso. Otóż, gdy powróci po swojej kontuzji bardzo prawdopodobne, iż zmuszony będzie do noszenia obuwia. Nie jest to może niezwykle ważna zmiana, aczkolwiek może być ona zaledwie początkiem transformacji Ruseva, która nastąpi po jego powrocie. Przypominamy, iż zawodnik pauzuje obecnie z powodu kontuzji kostki, której nabawił się kilka tygodni temu.

– Najnowszy film z  Dwaynem „The Rockiem” Johnsonem w roli głównej – San Andreas, zarobił na siebie już 140,3 miliona dolarów. Szacuje się, że do końca weekendu produkcja przyniesie dochód 160 milionów. Film swoją premierę miał 29 Maja.

– Na oficjalnej stronie WWE zadane zostało pytanie o to, kto z byłych członków The Shield odejdzie z niedzielnej gali Money in the Bank jako WWE World Heavyweight Champion. Obecnie z wynikiem 70% z  10 tysięcy oddanych głosów prowadzi Dean Ambrose.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552