ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Odejście JBL’a, Steel Cage Match na RAW, Kevin Owens o face turnie


– JBL ogłosił swoje odejście z roli komentatora SmackDown Live za pomocą Twittera.

Po długich namysłach opuszczam moją cotygodniową rolę komentatora SmackDown, by poświęcić (kontynuacja w linku) http://tl.gd/n_1sq5gbo

A oto co napisał w swojej kontynuacji:

Po długich namysłach opuszczam moją cotygodniową rolę komentatora SmackDown by poświęcić więcej czasu na pracę, w której jestem od 2010 roku – z problematycznymi dziećmi i innymi społecznościami. Mój nowy grafik pozwoli mi być częścią rodziny WWE i kontynuować moją pracę, którą uważam za jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Będę kontynuował moją ponad 20-letnią relację z WWE i pojawiał się na takich galach jak m.in. Tribute to the Troops, WrestleMania.

Z pomocą Beyond Sport, założyłem Beyond Rugby Bermuda w 2010 roku, która została uznana za jedną z najlepszych na świecie fundacji charytatywnych dla ubogich, zaplątanych w gangi, młodych ludzi z problemami. Beyond Rugby Bermuda wygrała 2014 NACRA Fair Play Award spośród 7000 programów i 17 krajów za swoją pracę z problematycznymi dziećmi. Zostałem nazwany Ambasadorem Beyond Sport Global – organizacji wspieranej przez wiele lig sportowych w USA.

Dumnie mogę przyznać, że będąc najdłużej panującym mistrzem WWE na SmackDown, przyczyniłem się do powstania Tribute To The Troops ponad 10 lat temu. WWE jest moim partnerem we wszystkich moich filantropijnych przedsięwzięciach i nowa umowa z WWE pozwoli na kontynuację tego. WWE spełniło moje marzenia i pomogło mi stać się światową marką. I teraz WWE pomaga mi użyć tego nazwiska do zmieniania świata.

– WWE ogłosiło, że na najbliższym RAW odbędzie się Steel Cage Match, w którym udział wezmą Big Show i Braun Strowman.

– Kevin Owens udzielił wywiadu dla argusleader.com. Poniżej znajdziecie jego najciekawsze fragmenty, zaś całą rozmowę możecie prześledzić tutaj:

O face turnie:

Nie za bardzo wiem czy ktokolwiek ma teraz to w planach dla mnie. Wydaje mi się, że poradziłbym sobie z tym. Jeśli potrafię sprawić aby ludzie na mnie buczeli, to równie dobrze mogę ich zachęcić do kibicowania mi. Podjąłbym się tego wyzwania.

O tym czy jego proma są skryptowane:

Jestem pewny, że inni zawodnicy mają różne wytyczne i wydaje mi się, że to zmienia się z dnia na dzień co do tego kto ma więcej wolności od innych. Zawsze otrzymujemy pomoc przy wywiadach, ale uczysz się znajdować drogę do wyrażania się w sposób który odpowiada tobie zamiast używać czyichś słów. Niektórzy są w tym dobrzy, inni już niekoniecznie. Ale ludzie którzy są dobrzy przeważnie dostają więcej swobody, bo faktem jest, że potrafią prowadzić wywiady. Zawsze wiem dokąd zmierzam i wiem czego inni ode mnie chcą. Zazwyczaj mówię to co chcę.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556