ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Od lat 80. do dziś – main eventy WrestleManii cz. 1

2 kwietnia 2017r. w Orlando na Florydzie odbędzie się WrestleMania 33.

Największa w roku gala PPV od WWE zawsze przyciąga tłumy fanów z całego świata, chcących być częścią tego niezastąpionego i największego, wrestlingowego święta.

Jak doskonale wiemy, najważniejszym elementem każdego show, niezależnie od federacji jest main event. Na walkę wieczoru z reguły czeka się najbardziej i to ona pozostawia to ostatnie, kluczowe odczucie. Jako, że może wpłynąć negatywnie lub pozytywnie na nasz odbiór całej gali, powinna być najlepsza. W interesie organizatorów leży więc odpowiedni dobór zawodników i booking ich starcia. Niestety reakcja i marzenia widzów nie wybierają, ani nie promują wrestlerów, w efekcie czego nie zawsze dostajemy to, co powinniśmy lub chcemy oglądać. Zapraszam na podróż po main eventach wszystkich WrestleManii!

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783