ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT TakeOver: Portland

Czy mistrzowie wyjdą cało ze swoich walk? Czy zobaczymy nowych czempionów?

Keith Lee (c) vs. Dominik Dijakovic o tytuł mistrzw Ameryki Północnej
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Keith Lee
Po walce Keith i Dominik serdecznie ściskają się w ringu.

Dakota Kai vs. Tegan Nox w Street Fight matchu
Wydaje się, że Tegan ma już zwycięstwo w kieszeni. Wdrapuje się na trzecią linę i jest gotowa, żeby postawić kropkę nad „i”. W tym momencie pojawia się Raquel Gonzalez i atakuje Nox.
Zwycięzca – Dakota Kai
Po walce Gonzalez podchodzi do Kai. Zwyciężczyni jest przerażona. Kamień spada jej z serca kiedy okazuje się, że Raquel nie ma wobec niej złych zamiarów.

Finn Balor vs. Johnny Gargano
Zwycięzca – Finn Balor

Rhea Ripley (c) vs. Bianca Belair o tytuł mistrzyni dywizji kobiet NXT
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Rhea Ripley
Świętowanie przerywa pojawienie się Charlotte. Flair atakuje Ripley po czym bierze do ręki mikrofon. Tak jest, doczekaliśmy się potwierdzenia. Flair zmierzy się z Ripley na WrestleManii. Na odchodnym Charlotte dokłada jeszcze trochę bólu Belair. Królowa nie zapomniała, co wydarzyło się, kiedy wystąpiła na NXT.

Riddle bierze mikrofon i zaczyna powtarzać swój wierezyk o Fishu. W końcu UE postanawia to zakończyć. Atakuje rywali i siłą wrzuca ich do ringu.
Matt Riddle & Pete Dunne vs. Undisputed Era o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – The BroserWeights

Tommaso Ciampa vs. Adam Cole (c) o tytuł mistrza NXT
Z pomocą Cole’owi przychodzą koledzy z Undisputed Ery. Strong, O’Reilly i Fish próbują wszystkiego: odwracają uwagę sędziego, atakują Tommaso, podają Adamowi pas, żeby mógł go użyć jako broni. Nie są jednak w stanie złamać Ciampy, który wydaje się być jak żywioł – nieokiełznany i niszczycielski.
Na skutek zbiegu okoliczności sędzia leży nieprzytomny poza ringiem. Ciampa przypina mistrza, ale nie ma komu trzy razy klepnąć w matę. Tommaso próbuje użyć Goldie jako broni, ale powstrzymuje go pojawiający się Gargano. Stojąc poza ringiem wyszarpuje pas z rąk pretendenta i…uderza go nim prosto w twarz! Cole przypina, sędzia odzyskuje przytomność…
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Adam Cole

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556