ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT TakeOver: New York – Wyniki

Przedstawiamy aktualizowane na bieżąco wyniki TakeOver: New York.


1. NXT Tag Team Championship match

Zwycięzcy: War Raiders

Mistrzowie obronili pasy przypinając Ricocheta po ok. 25-minutowej walce. Następnie oddali pokonanym hołd, a ci zostali w ringu odbierając od fanów podziękowania za wspaniałe występy.


2. NXT North American Championship match

Zwycięzca: Velveteen Dream

Dream sprytnie przypiął Riddle’a, gdy ten zaciskał swoją dźwignię. Matt dominował w tej walce. Panowie przybili żółwiki.


KUSHIDA POTWIERDZONY JAKO NOWY WRESTLER NXT!


3. WWE UK Championship match

Zwycięzca i nowy mistrz: Walter

Bardzo długa walka. Panowie nie szczędzili sobie brutalnych uderzeń i łamania palców. Walter wykończył Pete’a Powerbombem z 3 liny i Diving Splashem z tego samego miejsca. Wcześniej zdołał kick-outować po Bitter End.


4. NXT Women’s Championship Fatal 4-Way match

Zwyciężczyni: Shayna Baszler

Mistrzyni nie potrzebowała pomocy swoich przyjaciółek. Poddana została Bianca Belair.


5. NXT Championship 2-out-of-3 Falls match

Zwycięzca i nowy NXT Champion: Johnny Gargano

Adam Cole wyszedł na prowadzenie po wykonaniu Future Shock w potylicę. Ubrany w stylu Iron Mana Johnny zdołał wyrównać dzięki Gargano Escape. W decydującej fazie długiego pojedynku pojawiła się Undisputed Era, która najpierw zaatakowała Johnny’ego w oczy, a po chwili wyeliminowała sędziego i rzuciła się na rywala swojego lidera. Gargano kick-outował po finisherze O’Reilly’ego i Fisha i zdemolował całą trójkę Ery poza ringiem. Gdy do niego wrócił, otrzymał kolejne Future Shock od Cole’a, jednak to wciąż było za mało na niepokonanego dziś underdoga, który skontrował próbę wykonania Shining Wizard po raz kolejny i zapiał Gargano Escape, z którego nie było ucieczki. Na początku walki chanty „Adam Cole” były głośniejsze od „Johnny Wrestling”, ale na koniec cała arena świętowała wraz z nowym czempionem. Do celebracji dołączyła rodzina mistrza, a nawet Tommaso Ciampa! TakeOver zakończył się widokiem przytulonych do siebie Gargano, Ciampy i Candice LeRae.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552