ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT TakeOver: New Orleans – Zapowiedź

Mimo, że najgorętszy okres w roku, jakim jest road to WrestleMania, nie obejmuje NXT, Żółty Brand wcale nie odstaje od głównego rosteru w ciekawości i randze toczących się na nim feudów. Ostatnie tygodnie były naprawdę wyśmienite. Dusty Rhodes Tag Team Classic, rywalizacja Almasa z Blackiem o pas, Shayna Baszler w ciągłych brawlach z Ember Moon, Tommaso Ciampa i Johnny Gargano oraz wisienka na torcie, czyli wprowadzenie nowego tytułu, czyniły każdy kolejny epizod lepszym od poprzedniego. Wszystkie powyższe programy prowadzą do gali, odbywającej się na już w tę sobotę, dzień przed WrestleManią, w Nowym Orleanie. Zapraszam Was na zapowiedź NXT TakeOver: New Orleans!

Tomasso Ciampa vs Johnny Gargano – Unsanctioned match. Jeśli Gargano wygra, wraca do NXT

Byłem wielkim fanem DiY i nie cieszyłem się z ich rozpadu. Nadal się nie cieszę. Chciałbym wciąż oglądać poczynania dwójki szalonych Cruiserów, łączących siły, by pokonać większych od siebie, często brudno walczących rywali. Trzeba jednak przyznać, że rozpad jednego z najjaśniejszych wówczas Tag Teamów w NXT, a może i całym WWE, został poprowadzony znakomicie. Tommaso Ciampa odszedł leczyć kontuzję, natomiast Johnny Gargano, aka Johnny Wrestling, awansował na pozycję drugiego najmocniejszego face’a w rosterze (zaraz po Aleisterze Blacku, którego przypiął). Uczynienie z Gargano kochanego przez fanów Underdoga, który przegrał 2 walki o główne mistrzostwo i stracił pracę sprawiło, że po powrocie Ciampy ich rywalizacja jest znacznie ważniejsza. Nie jest to już zwykła batalia byłych przyjaciół, z których jeden zdradził drugiego, więc teraz ze sobą walczą. To jest batalia topowych wrestlerów NXT o bardzo emocjonującej podbudowie. Jeśli Tommaso wygra z byłym pretendentem do tytułu, ustawi siebie w gronie kandydatów do jego zdobycia. Jeśli Johnny zrewanżuje się na zdrajcy, odzyska straconą wcześniej pracę i pozycję. Jestem niesamowicie… zajarany zarówno feudem, jak i całą walką. To może być 5-star.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778