ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT TakeOver: Dallas – Wyniki

nxtdallas

Oto wyniki z gali NXT TakeOver: Dallas, która odbyła się wczoraj w Dallas:

1. NXT Tag Team Championships

American Alpha vs. The Revival (c)

Na koniec walki Jordan zamienił się z Chadem, lecz Dawson tego nie zauważył. Jason zaskoczył go od tyłu i wykonał na nim speara prosto w narożnik, a później Gable zainkasował suplexa i zdobył pin dla swojej drużyny.

1

Zwycięzcy: American Alpha

2. Normal Match

Baron Corbin vs. Austin Aries

Corbin chciał wykonać End of Days, lecz Austin skontrował tę akcję i spinował przeciwnika. Baron nie odkopał i przegrał walkę.

2

Zwycięzca: Austin Aries

3. Normal Match

Sami Zayn vs. Shinsuke Nakamura

Zawodnicy stoczyli świetną walkę, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Na zakończenie Sami zainkasował Bomaye od Nakamury i został spinowany. Walkę wygrał debiutujący Shinsuke!  Po starciu zawodnicy podali sobie ręce, a później publika gorąco pożegnała Samiego Zayna.

3

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

4. NXT Women’s Championship Match

Asuka vs. Bayley (c)

Kobiety kolejny raz nie zawiodły i zawalczyły w bardzo dobrym matchu. Ostatecznie Asuka zapięła na Bayley dźwignię. Zawodniczka zemdlała, a Asuka zgarnęła NXT Women’s Championship.

5

Zwyciężczyni: Asuka

5. NXT Championship Match

Samoa Joe vs. Finn Balor (c)

Już na samym początku Joe krwawił po uderzeniu Finna. Wyglądał dzięki niej jeszcze groźniej. Pod koniec walki Joe zapiął na mistrzu NXT dźwignię, lecz temu z pomocą narożnika udało się przewrócić Joe’go i spinować go.

20160401_NXTTakeover_Dallas_V_FinnBalorSamoaJoe--8da8fcedc80ddb078f4ca218bf5c070e

Zwycięzca: Finn Balor

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783