ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT 8.03.2017 – Wyniki

Poniżej przedstawiamy wyniki NXT, które odbyło się 8 marca:

1. Erick Young vs. Tye Dillinger:

Mecz się nie odbył, ponieważ kiedy Young odesłał na zaplecze SAnitY, powrócili oni z nieprzytomnym Roderickiem Strongiem, więc Tye poszedł zobaczyć co z przyjacielem. Podbiegł także No Way Jose i wraz z Dillingerem wrócili do ringu, żeby rozprawić się z SAnitY, jednak ich przewaga liczebna dała o sobie znać i to właśnie grupa Younga tryumfowała. Podczas brawlu Roderick Strong został przeniesiony z pomocą sędziów na zaplecze:

Rezulat: Brak zwycięzcy

– Została wyemitowana relacja z tego jak Billie Kay i Peyton Royce rozglądały się w Performance Center za dobrym miejscem do zaprezentowania statuetki „Breakout star of the Year”, którą otrzymały podczas NXT Takeover: San Antonio. W czasie poszukiwań zawodniczki zauważyły trenującą Ember Moon, z której zaczęły się wyśmiewać. Po krótkiej chwili Moon zauważyła to i ruszyła w pogoń za Kay i Royce, jednakże trener PC zatrzymał i powstrzymał Ember.

– Został wyemitowany krótki filmik promujący nadchodzący debiut prawdopodobnie Aleister Blacka:

2. HoHo Lun vs. Andrade „Cien” Almas:

Almas w krótkim squashu pokonał rywala po Hammerlock DDT.

Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

3. Ember Moon vs. Billie Kay (/w. Peyton Royce):

Podczas gdy Ember chciała wykonać Eclipse przeszkadzała jej Peyton, jednak Moon pozbyła się rywalki, wykonała na Billie swój finisher (Eclipse) i wygrała walkę.

Zwyciężczyni: Ember Moon

– Po pojedynku lekarze sprawdzali stan zdrowia Billie Kay, po czym zawodniczka z pomocą Peyton oraz sztabu medycznego opuściła ring i udała się na zaplecze.

– Wywiad na zapleczu z TJ Perkinsem. W rozmowie zawodnik przyznał, że powrócił, aby zmierzyć się z najlepszymi talentami na świecie, szczególnie z Shinsuke Nakamurą. Dodał również, że być może jest złodziejem, jednak nie kradnie ruchów innych, a kradnie momenty.

4. The Revival vs. The Ealy Twins:

Walka nie odbyła się, ponieważ The Ealy Twins zostali zaatakowani przez mistrzów tag teamów NXT The Authors of Pain. Podopieczni Paula Erllinga mieli zamiar rozprawić się także z Revival, jednak ci uciekli, wobec czego na jednego z braci Ealy czekało Last Chapter.

Rezultat: Brak zwycięzcy

– William Regal ogłosił, że Ember Moon zmierzy się z Asuką na NXT Takeover: Orlando. Stawką pojedynku będzie pas NXT Women’s Championship, który obecnie znajduje się w rękach Asuki.

– Został emitowany wywiad, który został nagrany wcześniej w PC. Gościem Toma Phillipsa był Kassius Ohno. Wrestler cieszy się, że mógł powrócić i znów stać się częścią NXT. Następnie Tom Phillips pyta się zawodnika o walkę o pas NXT, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Kasisus odpowiada mu, że przez te lata, które podróżował po świecie, wygrywanie pojedynków mistrzowskich jest jedną z rzeczy, które potrafi dobrze wykonać. Dodał również, że posiadanie tego tytułu będzie dla niego czymś wielkim i dlatego powrócił do NXT.

– Następnie Tom Phillips przeprowadził wywiad via satellite z Bobbym Roodem. Obecny mistrz NXT po uciszeniu Toma powiedział, że nie obchodzi go co mówi Kassius. Jego celem było podnieść poprzeczkę w NXT i uformować według własnej wizji. Dodał również, że przyszłość żółtego brandu spoczywa na jego ramionach i nie pozwoli, aby Ohno to zrujnował. Roode twierdzi, że za tydzień wygra pojedynek, a w Orlando wyjdzie jako mistrz.

5. TJ Perkins vs. Shinsuke Nakamura:

W trakcie walki Nakamura wykonał charakterystycznego dla TJ’a dabba. Co do samego pojedynku, to był bardzo techniczny wrestling, a sam pojedynek wygrał Nakamura po Kinshasha:

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

– Po walce panowie docenili swoje starania w walce i podali sobie dłonie, a nawet się uściskali. Tak oto świętującym Nakamurą kończymy ten epizod NXT.

– Kolejne ważne ogłoszenie od Williama Regala. Tym razem GM NXT zapowiedział, że zwycięzca pojedynku Ohno vs. Roode, który będzie miał miejsce w następnym tygodniu, zmierzy się na NXT Takeover: Orlando z Shinsuke Nakamurą.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552