ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT – 6.09.2017 WYNIKI

Galę rozpoczyna walka El Idolo z Cezarem Bononi.

Andrade Cien Almas vs Cesar Bononi
Komentuje Zelina Vega.
Zwycięzca: Andrade Cien Almas

Po meczu następuje przypomnienie z zeszłego tygodnia, gdzie Adam Cole i spółka zaatakowali Drew McIntyre’a. Zaraz po tym następuje ujęcie na Williama Regala. General Manager tłumaczy, że Cole Trio będzie walczyć TYLKO w ringu.

Zaplecze. Przeprowadzany jest wywiad z Velveteen Dream. Dream mówi, że obiecał milczeć, lecz na TakeOver Brooklyn zobaczył kogoś, kto potrzebuje jego pomocy.

3 on 1 handicap match.
Lars Sullivan vs Local Competitiors
Lars chce, żeby wszyscy trzej panowie weszli do ringu, po czym kompletnie ich niszczy.
Zwycięzca: Lars Sullivan

Następuje przypomnienie z zeszłego tygodnia, gdzie Cole, Fish i O’Reilly zdewastowali zaplecze w tym członków SAnitY. Zaraz po tym wyświetlany jest film, na którym SAnitY mówią, że Cole ma talent, jednak nie dbają o to skąd pochodzi ani kim właściwie jest; „interesuje ich tylko chaos”.

Podczas wywiadu w performance center Johnny Gargano mówi, że jego mecz na TakeOver był świetny. Tino Sabbateli i Riddick Moss i mówią, że właśnie dlatego rozpadło się #DIY. Gargano wyzywa panów na pojedynek w przyszłym tygodniu.

Zeda vs Sonya Deville
Zwyciężczyni: Sonya Deville

Wcześniej, przed tygodniówką, Ruby Riot zapytała Williama Regala, czy mógłby ustawić handicap match przeciwko Peyton Royce i Billie Kay. GM mówi, że nie może ustawić takiego meczu, lecz może ustawić mecz tag team. Ruby odparła, że się go podejmie.

No DQ match
Hideo Itami vs Kassius Ohno
Zwycięzca: Kassius Ohno

In-Ring segment. William Regal i Asuka.
Asuka mówi, że jest w NXT już od dwóch lat. Regal mówi, że w NXT nie zostało Asuce nic oprócz obrony tytułu. GM mówi, że z całą pewnością jest jedną z największych mistrzów w historii WWE, oraz, że zaczęli już rozmowy z SmackDown i RAW odnośnie debiutu Japonki na głównym rosterze. Regal mówi, że oznacza to, że Asuka musi porzucić swój tytuł. Widownia zaczyna buczeć, jednak Regal twierdzi, że będzie to świetną okazją, żeby świat dowiedział się, że… (przerywa mu Asuka krzycząc do mikrofonu) NOBODY’S READY FOR ASUKA (NIKT IE JEST GOTOWY NA ASUKĘ)! Po tych słowach cały roster NXT wychodzi na rampę i zaczyna gratulować Asuce. Przed szereg wychodzi jedynie Ember Moon, która wchodzi do ringu. Ember wyciąga rękę do Asuki, lecz gdy ta chce ją uścisnąć, pozuje identycznie jak zrobiła to Asuka przed TakeOver i przytula mistrzynię. Do ringu wchodzi Triple H, który daje Asuce bukiet kwiatów i odbiera od niej pas mistrzowski. Zaraz potem mówi, że po raz ostatni prosi publiczność o wielkie brawa dla panującej przez 523 dni mistrzyni NXT, po czym unosi rękę Mistrzyni ku górze.