ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NXT 23.08.2017 – Wyniki

Gala rozpoczyna się od filmu przypominającego wydarzenia z TakeOver: Brooklyn.

Na scenę w swój charakterystyczny sposób wchodzi No Way Jose. Przyłącza się do niego publika, lecz potańcówka nie trwa długo, gdyż od tyłu atakuje go Lars Sullivan. Lars obija przez chwilę Dominikanina, po czym wrzuca go do ringu i tam się na nim wyżywa.

Następuje przypomnienie meczu Johnny’ego Gargano z Andrade ‚Cienem’ Almasem. Po filmie następuje ujęcie na Johnny’ego, który przed tygodniówką wypowiedział się nt. jego przegranej na TakeOver. Przynaje, że wina za porażkę leży po jego stronie, lecz nie ma zamiaru się poddawać, i na pewno zobaczymy go jeszcze w akcji.

Komentatorzy rozmawiają o wygranej Asuki na TO oraz jej nieprzerwanym póki co rekordzie. Podczas tej rozmowy na ekranie możemy zobaczyć podsumowanie meczu Japonki z Ember Moon. Zaraz po tym możemy zobaczyć jak po skutecznej obronie pasa Asuka odpowiada na pytania od dziennikarzy. W dużym skrócie, mówi, że nikt jej nie pokona i chwali się pasem. Po wywiadzie następuje ujęcie na stronę WWE Network, która komunikuje, że Asuka doznała kontuzji. Mistrzyni poprzez Twittera zapowiedziała, że tak jak Terminator wróci do NXT.

Zaplecze. Przeprowadzany jest wywiad z Petem Dunnem i Wolfgangiem. Pytani są co ich wygrana w dzisiejszej walce wieczoru wprowadziłaby nowego do dywizji UK. Pete chwali się pasem, z kolei Wolfgang pyta mistrza, czy jeżeli wygrają dzisiejszy main event to dostanie od niego szansę na zdobycie pasa. Ten odpowiada, że niczego nie obiecuje, lecz mówi, żeby póki co skoncentrował się na dzisiejszej walce.

Peyton Royce vs Sarah Logan
Zwyciężczyni: Peyton Royce

Następuje przypomnienie walk o pasy tag teamów i pas NXT oraz interwencji ReDragons i Adama Cole’a po obu walkach. Konfrontacja nowej stajni z Drew McIntyre’em nastąpi za tydzień.

Zaplecze. Bobby Roode w wywiadzie przed tygodniówką został zapytany, czy pojawi się jeszcze na NXT czy skoncentruje się już na Niebieskim Rosterze. Roode zapowiedział, że najpierw upokorzy Rodericka Stronga, odbierze pas McIntyre’owi i dopiero wtedy odejdzie na SmackDown.

Następuje przypomnienie walki Aleistera Blacka z Hideo Itamim. Po filmie pokazane jest, jak dziennikarze po zakończeniu TakeOver bezowocnie próbują zadać parę pytań Blackowi.

Tyler Bate & Trent Seven vs Wolfgang & Pete Dunne
Zwycięzczy: Wolfgang & Pete Dunne