ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy zawodnik w dywizji Cruiserweight, Co na Global Wars? i więcej!

– Na RAW do dywizji Cruiserweight dołączył Kalisto. Prawdopodobnie to właśnie on będzie kolejnym rywalem WWE Cruiserweight Championa – Enzo Amore. Możliwe, że starcie to będziemy mogli obserwować na TLC PPV w meczu z jakąś stypulacją.

– ROH ogłosiło, że gala Global Wars w Chicago będzie dostępna w iPPV. Zobaczymy na niej IWGP United States Championship Match pomiędzy Kennym Omegą i YOSHIM-HASHIM. Ponadto na gali pojawi się Bullet Club, który zmierzy się z Search & Destroy

– Jeff Hardy podda się dziś operacji ramienia, które kontuzjował na jednym z live eventów we wrześniu. Zawodnika ominie prawdopodobnie WrestleMania 34 w Orlando oraz okres po niej. Przewidywany powrót zawodnika to początek maja.

– Na koniec filmy z WWE na YouTube:

Wejście Shane’a McMahona w grze WWE2K18:

Zmieszanie wejściówek Triple H’a i No Way Jose w grze WWE 2K18:

Walka Johna Ceny i Randy’ego Ortona z Hell in a Cell 2014. Walka miała miejsce w piekielnej klatce, a jej stawką było miano pretendenta do WWE World Heavyweight Championship:

5 rzeczy, które musimy wiedzieć przed SmackDown Live:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778