ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy US Champion, Austin Aries zwolniony z WWE?!

– Chwilę temu na Live Evencie WWE w Nowym Jorku, w Madison Square Garden, AJ Styles pokonał Kevina Owensa w walce o United States Championship i został nowym mistrzem WWE US po raz pierwszy w swojej karierze. Trzeba zauważyć, że jest to o tyle ciekawa sytuacja, że zmiany posiadaczy pasów występują na Live Eventach bardzo rzadko.

– Jak donosi Wrestling Observer, późnym wieczorem czasu polskiego (popołudnie w Stanach) Austin Aries został zwolniony z WWE, o co nawet sam poprosił. Aries miał jeszcze dzisiaj, na wyżej wspomnianym Live Evencie wyzwać Neville’a do walki o pas Cruiserweight. Trzeba przypomnieć, że Aries ostatnio pojawił się na 205 Live 20 czerwca i feudował wraz z Jackiem Gallagherem z Nevillem i TJP. Od tamtego czasu pogorszył się stan jego szyi i nogi, przez co nie mógł dalej stale występować na tygodniówce. Z tym też ma związek jego zwolnienie z WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783