ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy U.S Champion, stypulacja do Survivor Series matchu, Cesaro oraz inne

20141103_RAW_RusevSheamus_2
– Po zejściu RAW z anteny na WWE Network pokazany został pojedynek o U.S title. Walka w której zmierzyli się Sheamus z Rusevem została wyemitowana na żywo na WWE Network. Nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych został Rusev po wykonaniu The Accolade . Warto zaznaczyć, że Sheamus nie poddał się tylko stracił przytomność. Celtycki wojownik był mistrzem Stanów Zjednoczonych przez 182 dni.

Wydarzenia z tej walki skomentował Hulk Hogan umieszczając na twitterze taki oto wpis:

– Podczas wczorajszego RAW została dodana stypulacja do walki pomiędzy drużyną Johna Ceny a drużyną The Authority. Jak zapowiedział sam Vince McMahon, jeśli drużyna The Authority przegra na Survivor Series to Triple H i Stephanie McMahon zostaną odsunięci od władzy.

– Dla Cesaro założono pięć szwów po jego wczorajszej walce z Deanem Ambrosem. Poniżej zdjęcie, które zawodnik wrzucił na Instagrama:
cesaro

– Promo z oczami, które zostało pokazane na wczorajszym RAW należy do Luke’a Harpera, który w najbliższym czasie ma walczyć samodzielnie.

– Na Smakdown zostało zapowiedziane starcie o mistrzostwo drużynowe. Obecni mistrzowie Gold & Stardust będą bronić tytułów mistrzowskich przeciwko The Usos w steel cage matchu.

– Na koniec tradycyjnie filmik 😉 Tym razem Daniel Brayn świętuje zwycięstwo w Word Series basebolistów z San Francisco Giants: