ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy tytuł mistrzowski, Zmiana posiadacza jednego z pasów na Raw oraz więcej!

Seth-Rollins-3-seth-rollins-38373425-1280-720

– Wczorajsze Monday Night Raw rozpoczęło się od ważnej wiadomości, która została nam przekazana przez Stephanie McMahon oraz Micka Foleya. Jako, że pas WWE wylądował na SmackDown, Raw postanowiło wprowadzić całkiem nowy pas. Będzie to WWE Universal Championship, a pierwszego mistrza poznamy już 21 sierpnia na tegorocznym SummerSlam!

Pierwszym zawodnikiem, który został dodany do walki o pas WWE Universal został Seth Rollins. Oczywiście podjęto taką decyzję, ponieważ to Seth był pierwszym zawodnikiem, którego Raw wybrało podczas Draftu. Jak już mogliście przeczytać w wynikach Czerwonej Tygodniówki, na gali odbyło się kilka specjalnych walk, które wyłoniły przeciwnika dla Setha Rollinsa. Po dwóch ciężkich starciach został nim Finn Balor, który dopiero dziś zadebiutował na Monday Night Raw.

Aktualnie karta SummerSlam wygląda następująco:

1. WWE Universal Championship

Seth Rollins vs. Finn Balor

2. Normal Match

Brock Lesnar vs. Randy Orton

– Podczas wczorajszego Raw Stephanie ogłosiła także, że Charlotte będzie musiała bronić swojego pasa kobiet przeciwko Sashy Banks. Wszystko dlatego, ponieważ Charlotte przegrała swoją walkę na Battleground. Po naprawdę dobrej walce Sasha Banks pokonała Charlotte i została nową mistrzynią kobiet.

Zwycięstwa pogratulowali zawodniczce między innymi Triple H, Stephanie McMahon oraz Mick Foley:

– Jak wiemy, Braun Stromwan jako jedyny członek The Wyatt Family został przedraftowany do rosteru Raw. Na wczorajszej gali mogliśmy zobaczyć nowy wygląd tego zawodnika:

Komentarze

    1. Wątpię, pewnie będzie wygrywał z lokalnymi joberami i dostanie jakąś rywalizacje którą przegra a potem wróci do bicia joberów. Ogólnie polecam zapoznać się z karierą Snicky’ego jest podobna do tego co wróżę Strowman’owi 😉

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556