ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy turniej tag teamów i kobiece rumble, Nowe nazwiska w Mae Young Classic, Nowy członek LAX

– The Wrestling Observer Newsletter podaje, że WWE rozważa zrobienie kobiecego Royal Rumble matchu.

Miałby on odbyć się podczas Royal Rumble PPV w styczniu. Nie są to jednak jedyne innowacyjne plany na 2018 rok. Możliwy jest również turniej tag teamów, który odbyłby się na WWE Network i miałby podobną formę do Dusty Rhodes Tag Team Classic.

– WWE.com podało, że do Mae Young Classic dołączą również Rhea Ripley oraz Sage Beckett. Beckett znana jest jako Andrea, gdyż występowała pod tym pseudonimem w TNA. Była również w Team 3-D Academy prowadzonej przez Bubba Ray’a i Dvona Dudleyów. Ripley natomiast pochodzi z Australii i nazywa się Demi Bennett. Jest ona 20 latką, a jej pseudonim to Australian Phenom. Ta dwójka dołączyła do takich nazwisk jak Kairi Sane, Tessa Blanchard, Abbey Laith, Taynara Conti, Jazzy Gabert, Kavita Devi, Toni Storm, Princesa Sugehit, Lacey Evans, Sarah Logan, Bianca Blair, Piper Niven i Dakota Kai. Turniej rozpocznie się w poniedziałek 28 sierpnia i będzie można go obejrzeć za pośrednictwem WWE Network.

– Podczas tapingów GFW Impact w Orlando, Low Ki oficjalnie dołączył do LAX. Dołączył do grupy próbując jej pomóc, przeciwstawiając się rodzinie Alberto El Patrona. Na zdjęciu poniżej można zobaczyć, że wziął on również oba pasy należące do Alberto:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552