ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy theme dla The Shield? Reakcja Reya Mysterio na wygraną Kalisto, Undertaker ma kłopot z Eliasem?


– Podczas ostatniego odcinka RAW doszło do pojednania The Shield. Ogłoszona została również walka wieczoru TLC – The Shield vs The Miz & Sheamus & Cesaro & Braun Strowman. Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądać wejście Romana Reignsa, Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa. Podczas Czerwonej Tygodniówki nie usłyszeliśmy klasycznej piosenki zaczynającej się słowami „Sierra. Hotel. India. Echo. Lima. Delta. Shield.”. Zawodnicy użyli swoich theme songów. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że ich wejście na najbliższym PPV będzie wyglądało jak za starych czasów – przez trybuny. Amerykańska grupa muzyczna CFO$, która tworzy muzykę dla WWE na bieżąco komentowała pojednanie trójki zawodników na RAW. Ich wpisy spotkały się z mieszaną reakcją fanów. Wielu z nich sądzi, że CFO$ tworzy nową muzykę dla The Shield i wyraziło przez to swoją dezaprobatę:

Sprawiedliwość… #TheShield #RAW #WWE

https://twitter.com/CassHummel/status/917561934362431488

NIE DOTYKAJCIE TEGO

Nie dotykajcie świetności.

– W walce wieczoru RAW Kalisto pokonał Enzo Amore i został nowym mistrzem dywizji Cruiserweight. Swoją wygraną zadedykował Eddiemu Guerrero, który gdyby wciąż żył, obchodziłby wczoraj 50 urodziny oraz Reyowi Mysterio.

Eddie… @reymysterio to dla was!.. #ImagineLuchaAchieve

Dziękuję – Co za prezent urodzinowy dla Eddiego, uśmiecha się. Byliście świetni! Pierwsza walka Cruiserów w Main Evencie #RAW #MakingHistory

– Podczas swojej walki z Apollo Crewsem, Elias użył Old School, czyli klasycznej akcji wykonywanej przez Undertakera. Bubba Ray Dudley odniósł się do tego na Twitterze:

Spojrzałem „kątem oka” na #RAW i dostałem telefon od Deadmana następnego dnia.

Elias ma WIELKIE kłopoty!!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783