ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy ruch w arsenale Rondy Rousey, Nowy theme song Tommaso Ciampy i więcej!

– Ronda Rousey bardzo szybko zaklimatyzowała się w świecie pro wrestlingu. Niektórzy porównują ją z Kurtem Anglem, ponieważ podobnie jak Rousey sprawował się bardzo dobrze na ringu już w pierwszym roku działalności. Rousey zaczęła pracę w Performance Center, gdzie zdobywała potrzebną wiedzę od różnych weteranów w szatni. Nauka nie poszła w las, a efekty widać za każdym razem, gdy Ronda znajduje się w ringu. W piątek wieczorem, na live evencie w Edynburgu, Rousey zadebiutowała nowym ruchem. Wykonała zmodyfikowaną wersję Powerbomb na Alexie Bliss. Filmik z tego wydarzenia znajduje się poniżej.

– W filmiku poniżej znajduje się nowy theme song mistrza WWE NXT Tommaso Ciampy.

– WWE utworzyło ankietę, w której zapytano fanów, czy WWE Hall of Famer Mick Foley ma rację, mówiąc, że Elias jest przyszłym mistrzem WWE Universal. W chwili pisania tego tekstu 57% głosowało na ”tak”, a reszta na ”nie”.

– WWE ogłosiło niedawno współpracę z Hyundai’s Hope on Wheels. W tym tygodniu gwiazdy WWE wspierają akcje charytatywne. Alexa Bliss, Ember Moon, Natalya i inni spotykali się na backstage’u Raw z pacjentami, którzy zmagają się z nowotworem.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552