ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy ring name, Walka na kolejnym NXT, Czym aktualnie zajmuje się Daniel Bryan? Undertaker vs Brock Lesnar

Gionna-Daddio-620x350

– Diva NXT – Gionna Daddio aktualnie używa pseudonimu ,,Marley”. Zawalczy ona z Evą Marie 4 listopada na gali NXT w Full Sail University na Florydzie.

– Na kolejnym NXT odbędzie się walka Samoa Joe vs Tyler Breeze.

– Jeżeli tęsknisz za Danielem Bryanem właśnie masz okazję popatrzeć sobie na niego przez 25 minut. Aktualnie nie zajmuje się pro wrestlingiem, a jak większość fanów już wie – jego największą pasją jest środowisko.

Wraz z żoną, Brie Bellą oraz „The Vegan Athlete” Jakiem Macem mówią o pielęgnowaniu ogrodu. Mimo, że aktualnie nie może walczyć to nie zmienia to faktu, że może zajmować się ogrodem za swoim domem.

W tym gigantycznym ogrodzie rosną drzewa wiśniowe, jarmuż i wiele innych dobrych rzeczy. To świetny materiał i zachęcamy do oglądania.

– Już dzisiaj wieczorem na gali Hell in a Cell, która będzie transmitowana u nas, w zakładce live macie okazję obejrzeć walkę Undertaker’a z Brockiem Lesnarem. Zapowiada się wspaniałe widowisko. Kto waszym zdaniem zwycięży w tym pojedynku?

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778