ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy pas po podziale rosteru WWE?, Karl Anderson i Luke Gallows o nowej erze i drafcie, Kolejna walka dodana do karty Battleground i więcej!

wwechampionshi

– Jak już wcześniej wspominaliśmy, po podziale rosteru na brandy w WWE mają pojawić się dwa główne mistrzostwa świata: jedno na Raw, a drugie na SmackDown. Warto zaznaczyć, że na wczorajszym Raw Dean Ambrose był zapowiadany tylko jako „WWE Champion”. Do zmiany doszło także na grafice przedstawiającej Triple Threat match, który odbędzie się na Battleground. Najprawdopodobniej w ciągu kilku tygodni będziemy świadkami wprowadzenia nowego pasa, który wyląduje na jednej z tygodniówek.

– Stacja FOX 13 pojawiła się na wczorajszej gali Raw w Tampie, dziennikarze przeprowadzili wywiad z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem. Obaj mówili o tym, że są podekscytowani i zadowoleni z pracy w WWE.

Anderson powiedział:

„To nowa era, więc do federacji przybywa coraz więcej nowych gwiazd. To piękne czasy dla WWE i cieszę się, że mogę być aktualnie właśnie tutaj.”

Gallows dodał:

„Myślę, że jest tutaj wiele ekscytujących rzeczy dla fanów, a nadchodzący podział rosteru jest emocjonujący nie tylko dla nich, ale także dla nas, zawodników.”

– Podczas jednego z segmantów na dzisiejszym Raw Sami Zayn wyzwał Kevina Owensa na walkę, aby raz na zawsze zakończyć ich rywalizację. Owens przyjął wyzwanie, a samo starcie zobaczymy już 24 lipca na gali WWE Battleground. Oto zaktualizowana lista walk na to show:

1. WWE World Heavyweight Championship Triple Threat Match

Dean Ambrose (c) vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins

2. Normal Match

Sami Zayn vs. Kevin Owens

– Oto wyniki tapingów gali WWE Superstars, które odbyły się wczoraj przed Raw:

1. Tag Team Match

The Golden Truth vs. The Ascension

Zwycięzcy: The Golden Truth

2. Normal Match

Jack Swagger vs. Baron Corbin

Zwycięzca: Baron Corbin

– Theme songiem gali WWE Battleground 2016 będzie piosenka „This Is War” grupy The Phantoms.