ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy nabytek WWE? SmackDown jednak pozostanie Live? Powód absencji Reignsa na ostatnim RAW

– Squaredcirclesirens.com informuje, że WWE podpisało kontrakt z 23-letnią Deonną Purrazzo. Włoszka ma się związać z NXT. Jest uczennicą Damiana Adamsa i Ripa Rogersa, a walczyła dla takich federacji jak ROH, STARDOM czy SHIMMER. Pojawiła się ona również wcześniej w NXT i na SmackDown Live. Istnieje duża szansa, że zobaczymy ją już podczas Mae Young Classic.

– TheWrap.com opisało rzekomą przyszłość związaną z SmackDown Live:

„SmackDown” na Fox wciąż będzie na żywo. Wiemy z dobrych źródeł, że WWE wciąż będzie mogło utrzymać nazwę „SmackDown Live” i cały marketing z nią związany, chyba że zmienią logo lub kolor show na przykład na zielony.

– Roman Reigns był nieobecny podczas minionego RAW, ponieważ dostał czas wolny. Nie było go również na live eventach i jego powrót zapewne odbędzie się na przyszłym RAW. Podobną sytuację ma AJ Styles, który również nie jest zapowiadany na nadchodzące Live Eventy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778