ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy nabytek NXT, Miz z gwiazdą NFL i więcej!

– Na swojej oficjalnej stronie internetowej WWE ogłosiło podpisanie kontraktu z Toni Storm. Zawodniczka z Australii jest uczestniczką Mae Young Classic. Najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości zadebiutuje ona w NXT.

– Turniej Mae Young Classic już jutro zostanie wyemitowany po raz pierwszy. Przypomnijmy, że sam turniej był nagrany kilka miesięcy temu, lecz dopiero teraz pojawi się na WWE Network.

– Na kanale gamingowym Xaviera Woodsa, UpUpDownDown, pojawił się nowy film. The Miz podejmuje w nim gwiazdę NFL i Jacksonville, Marqise’a Lee w All-Star Madden Challenge.

– Wrestler High Voltage Omar pochwalił się na Twitterze galą, w której weźmie udział. Wystąpią tam takie gwiazdy jak: Cody Rhodes, Rey Mysterio, Chris Jericho, Ryback, Jerry the King Lawrer i wielu więcej! Gala rozpocznie się dziś o 23 czasu polskiego w Nowym Jorku. Gala nazywa się Wrestling Under the Stairs.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743