ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy mistrz U.S! Jey Uso aresztowany oraz oficjalne oświadczenie WWE w tej sprawie!

– W niedzielę policja aresztowała aktualnego mistrza TT rosteru SD, Jeya Uso.

Jey został aresztowany w Hidalgo County w stanie Teksas za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Zawodnik opuścił areszt po wpłaceniu 500$ kaucji.

WWE wystosowało oficjalne oświadczenie w sprawie wykroczenia swojego pracownika:

Joshua Fatu jest odpowiedzialny za swoje osobiste działania. Prowadzimy dochodzenie w tej sprawie i czekamy na informację od lokalnych organów ścigania.

Warto wspomnieć, że Jey Uso był obecny podczas wczorajszego epizodu SmackDown Live. Poniżej mugshot Jey’a Uso:

– Podczas wczorajszego odcinka Błękitnej Tygodniówki poznaliśmy zwycięzców półfinałowych pojedynków turnieju o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Jinder Mahal wygrał z członkiem The New Day Xavierem Woodsem, a Bobby Roode pokonał Mojo Rawley’a.

Bobby Roode po swoim pojedynku został zaatakowany przez The Singh Brothers. Mahal obserwował całe zajście stojąc na rampie przy wyjściu na zaplecze. Po kilku minutach Roode wstał i wszedł w słowną sprzeczkę z Modern Maharają. W pewnym momencie na arenę wszedł Daniel Bryan, który ogłosił, że finał turnieju o pas U.S odbędzie się jeszcze na tej samej gali i będzie walką wieczoru.

W main evencie SD Roode pokonał Mahala, stając się nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Jest to pierwszy tytuł Kanadyjczyka od czasu jego debiutu w głównym rosterze:

Bobby Roode odnośnie wygranego tytułu:

Sesja zdjęciowa nowego mistrza U.S:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556