ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy kontrakt Triple’a H oraz jego zarobki w ubiegłym roku!

triple-h-82

Triple H podpisał nowy, 3-letni kontrakt z WWE. Oczywiście mowa tutaj o kontrakcie dla zawodników. Wcześniejsza umowa Huntera, która obowiązywała przez ostatnie trzy lata zapewniała minimalny zarobek w wysokości 1 miliona dolarów rocznie. Tak wysoka stawka spowodowana była sporym wynikiem sprzedaży towarów w jakimś stopniu związanych z postacią Triple’a H oraz częstym pojawianiem się w telewizji. Nowy kontrakt podpisany został 9 maja i najprawdopodobniej zawiera nawet bardziej korzystniejsze warunki.

Umowa odnośnie kontraktu zawarta została między Triple’em H a Wice-Przewodniczącym do Spraw Talentów – Markiem Carrano.

W celu dokładniejszego zrozumienia ogromu tych pieniędzy- tak prezentuje się wykaz zarobków Huntera w roku 2015:

  • 1,713,360 dolarów za pracę jako zawodnik i osobowość telewizyjna
  • 573,269 dolarów za pracę jako dyrektor wykonawczy
  • 526,000 dolarów”bonusu”(Wszelkiego rodzaju „rekompensaty”)
  • Łącznie: 2.812 miliona dolarów

To jednak nie wszystko, gdyż akcje giełdowe WWE które należą do Triple’H w zeszłym roku przyniosły zysk 299,995 dolarów. Zatem łączny zarobek Huntera w 2015 to około 3,112 miliona dolarów.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778