Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Nowy kontrakt Dolpha Zigglera, Brazylijski wrestler w WWE, Big Show o swojej karierze – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy kontrakt Dolpha Zigglera, Brazylijski wrestler w WWE, Big Show o swojej karierze

Big-Show

– W ostatnim czasie sporo mówiło się o możliwym odejściu Dolpha Zigglera z WWE. Wszyscy fani zawodniki mogą jednak odetchnąć z ulgą, ponieważ „Show off” przedłużył swój kontrakt z federacją.

Ziggler otwarcie mówił, iż nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w firmie, mimo to zdecydował się pozostać członkiem World Wrestling Entertainment.

Szczegóły kontraktu oraz jego długość nie są na razie dokładnie znane, aczkolwiek prawdopodobnie umowa została podpisana z większymi korzyściami dla Dolpha.

– WWE podpisało kontrakt rozwojowy na okres próbny z brazylijskim wrestlerem, który sprawdził się on świetnie podczas styczniowych treningów.

Cezar Bononi, gdyż tak nazywa się najnowszy nabytek WWE ogłosił dobre wieści za pomocą Instagrama:

Never forget your roots! Nunca esqueça das suas raízes! @bwf_oficial #bwf #brazilianwrestlingfederation

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cezar Bononi (@v8_bigblock_bwf)


– W najnowszym odcinku internetowego podcastu Chrisa Jericho wywiadu udzielił Big Show. Y2J zapytał go między innymi o tym co sądzi o przebiegu swojej kariery czy o zdaniu Big Showa na temat swojej ringowej postaci.

„World’s Largest Athlete” zażartował ze swoich licznych heel i face turnów:

„Tyle razy zmieniałem swoją postać, że aż mi się kręci w głowie od tego g*wna. Czasami kiedy się budzę zadaje sobie pytanie czy jestem dzisiaj dobrym kolesiem czy może złym?”.

Możecie posłuchać całego wywiadu poniżej: