ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowy film The Rocka, Wywiad z Samoa Joe, Kto zastąpi Ruseva?

samoa joe

– Najnowszy film z byłym mistrzem WWE – Dwaynem „The Rockiem” Johnsonem „San Andreas” wszedł wczoraj(tj. 29 Maja) oficjalnie do amerykańskich kin. Zapowiada się, iż produkcja zarobi około 40 milionów dolarów. Łącznie grana jest w 3,777 kinach. Będziemy na bieżąco informować o sukcesie najnowszego przedsięwzięcia The Rocka.

– Samoa Joe udzielił wywiadu dla WWE.com,  gdzie wypowiadał się między innymi o swojej przeszłości z Johnem Ceną oraz o dołączeniu do NXT.

O swojej przeszłości z Johnem Ceną: 

„Miałem szanse pracować z Johnem dość długo w UPW. Gdy John dopiero zaczynał sporo czasu spędzaliśmy razem. Będąc trenerem w szkole, uczyłem początkujących. John był typem kolesia, który mimo że już dawno kurs podstawowy miał za sobą, przychodził na moje lekcje aby poprawić swoje umiejętności. Zatem rano znajdował się na zajęciach dla początkujących, a wieczorem widziałem go w klasie zaawansowanej, gdzie niekiedy sam przychodziłem aby podszkolić parę rzeczy…”

O tym co skłoniło Go do dołączenia do WWE:

„Do dzisiaj uważam, że miałem wspaniałą karierę. Walczyłem praktycznie w każdym zakątku świata. Jedynym miejscem którego unikałem było WWE. Miałem mieszane uczucia co do pewnych moich przyjaciół i wrogów w tej federacji. Powoli ale pewnie zaświecił się promyk nadziei. Rozmowy ruszyły do przodu i udało mi się.”

– Jak informowaliśmy wcześniej Rusev walcząc z Rybackiem na ostatnim SmackDown uszkodził sobie dość poważnie kostkę u prawej nogi, co spowodowało dużo szybsze zakończenie pojedynku. Ekipa WWE zabrała Ruseva na backstage aby dokładnie przyjrzeć się jego dolegliwości. Następnie do internetu przeciekły zdjęcia, na których wrestler siedzi na wózku inwalidzkim z opatrunkiem na kostce.

Zawodnik został usunięty z weekendowych live eventów, a jego miejsce zajął Kane.