ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowi pretendenci na SmackDown Live, Co dalej z Simonem Gotchem? Oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali SmackDown Live.

Na wczorajszej gali Błękitnego Rosteru, Charlotte Flair wywalczyła sobie prawo do walki o pas kobiet SD pokonując obecną mistrzynię, Naomi. Pojedynek ten będzie miał miejsce już na kolejnej gali SmackDown Live, która odbędzie się 25 kwietnia w Des Moines w stanie Iowa:

Podczas zeszłonocnej gali SD został również wyłoniony pretendent do walki o pas WWE. W Six-Pack Challenge’u zwyciężył Jinder Mahal, któremu pod koniec pojedynku pomogli debiutujący w głównym rosterze Bollywood Boy. Najprawdopodobniej Mahal walkę o pas WWE będzie miał podczas gali Backlash 2017. Jego przeciwnikiem będzie zwycięzca pojedynku o pas WWE pomiędzy Randym Ortonem a Brayem Wyattem, który będzie miał miejsce na gali Payback:

– Były zawodnik WWE, Simon Gotch, który niedawno rozstał się z federacją, będzie występował na scenie niezależnej pod nowym ring namem: Simon Grimm. Dodatkowo zawodnik otworzył swój sklep internetowy za pośrednictwem strony ProWrestlingTees, link tutaj.

– Sami Zayn w SmackDown Fallout wyraził swoje niezadowolenie z porażki podczas gali:

– Nowy pretendent do tytułu mistrza WWE gościł we wczorajszym epizodzie SmackDown Talk:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552