ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowi członkowie Hall of Fame, Atrakcje dzisiejszego RAW, Materiały z zaplecza Fastlane

– Nie ochłonęliśmy po Fastlane, a już za kilka godzin wkraczamy na ostatnią prostą przed WrestleManią 35, bowiem czeka nas kolejny epizod Monday Night Raw.

– WWE zapowiedziało na ten epizod starcie twarzą w twarz Batisty z Triple H’em, które ma poskutkować ogłoszeniem walki tych panów na Największej Scenie ze Wszystkich. Oprócz tego dojdzie do pojedynku o Mistrzostwo Interkontynentalne, w którym Finn Balor postawi na szali swój pas w starciu z Bobbym Lashley’em. Pozostałe punkty zapowiadane na to show:

  • Becky Lynch wywalczyła sobie prawo do walki o RAW Women’s Championship na WrestleManii 35
  • Czy ktoś zatrzyma Nię Jax i Taminę w ich drodze na WrestleManię?
  • Co się stanie z członkami The Shield po ich ostatniej walce?

RAW oczywiście możecie obejrzeć w naszej zakładce live od godziny 1:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.

– WWE ogłosiło kolejne gwiazdy, które dołączą do tegorocznej klasy Hall of Fame. To tag team Harlem Heat, a więc Stevie Ray i Booker T. Panowie występowali jako zespół w World Championship Wrestling, gdzie dziesięciokrotnie zdobyli mistrzostwo tag team w trakcie siedmioletniego pobytu w tej federacji. Wprowadzenie Harlem Heat do Hall of Fame oznacza, że Booker T podobnie jak Shawn Michaels i Ric Flair zostanie dwukrotnym Hall of Famerem. Do tegorocznej klasy Hall of Fame oprócz Harlem Heat dołączą D-Generation X (główna gwiazda) (skład: Triple H, Shawn Michaels, X-Pac, Road Dogg, Billy Gunn i Chyna), Torrie Wilson oraz The Honky Tonk Man.

– Na koniec materiały z zaplecza Fastlane. Możecie w nich zobaczyć wywiady z WWE Championem Danielem Bryanem, United States Championem Samoa Joe, SmackDown Women’s Champion Asuką, Mandy Rose i Sonyą Deville, Ricochetem & Aleisterem Blackiem i Becky Lynch:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552