ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe zawodniczki w NXT, Najlepszy mówca w WWE i więcej!

NXT-logo-750x340-1449338458

– Squared Circle Sirens podają, że WWE zatrudniło nowe zawodniczki do NXT. Mowa tutaj o 22-letniej atletce CJ Dunning, 26-letniej niezależnej wrestlerce Ruby Mobs, Szkotce Nikki Storm (Która pojawiła się na TNA British Boot Camp 2) oraz 25-letniej Biance Blair. Wszystkie cztery starały się o posadę w federacji od roku.

– Na WWE.com pojawiła się ankieta dotycząca zawodnika, który najlepiej operuje słowami w federacji. Fani do wyboru mieli: Kevina Owensa, Chrisa Jericho, Enzo Amore, Colina Cassadiego i The New Day. Na prowadzeniu znajdują się Enzo i Cass, którzy uzyskali 35% głosów. Za nimi Jericho (24%) i Owens (22%). Najmniej uzyskali The New Day (18%).

– Edge i Christian znowu nagrywają odcinki swojego programu na WWE Network. Ta dwójka miała przerwę w tworzeniu show od WrestleManii 32 w Dallas.

sting-talks-about-his-wwe-future

– Sting udzielił wywiadu dla SI.com. Poniżej znajdziecie skrót z jego wypowiedzi:

O przegranej z Triple H’em na WrestleManii 31:

Ludzie biorą porażki do siebie, ale w tym biznesie musisz nauczyć się, że tak nie należy postępować. Dla mnie to jedno ze wspomnień, w którym znajduję się swoim mieście na Levi Stadium, a ze mną tłum ludzi.

O tym co zamierza dalej robić:

Wybiorę kilka imprez, ale nie będę zbyt wiele podróżował. Te bardziej zamknięte programy pozwalają mi się poczuć tak jak wtedy, gdy zaczynałem. To ogromny zaszczyt stać naprzeciwko swoich fanów.

O swojej karierze:

To nieprawdopodobne, że tyle osób mnie wspierało. Powiedziałem to na Hall of Fame i powiem jeszcze raz: dziękuję. Czapki z głów. Nie byłoby mnie tutaj gdyby nie oni.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743