ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe składy komentatorskie tygodniówek WWE, Walka o pasy tag teamowe podczas RAW, Co z Hell in a Cell?

WWE poinformowało o tym, że na RAW dojdzie do obrony pasów tag teamowych tego brandu.

Dolph Ziggler i Robert Roode będą bronili swoich tytułów przeciwko Heavy Machinery. To już kolejna walka mistrzowska zapowiedziana na premierę nowego sezonu RAW. Wcześniej ogłoszone zostały pojedynki o Universal (Seth Rollins (C) vs. Rey Mysterio) i United States Championship (AJ Styles (C) vs. Cedric Alexander), a także walka Alexy Bliss z Sashą Banks.

– Jak widać powyżej, WWE promuje premiery sezonów tygodniówek. Jest to bardzo niepokojące względem Hell in a Cell PPV, ponieważ do tej gali zostało już tylko po jednym RAW i SmackDown, a w karcie są do tej pory tylko trzy walki. W sieci można natknąć się na pogłoski, jakoby pojedynek o WWE Title pomiędzy Kofim Kingstonem a Brockiem Lesnarem miał być awizowany na pierwsze SmackDown na FOX tylko po to, żeby wypromować to wydarzenie, natomiast sama walka zostanie przesunięta na Hell in a Cell. Pewnym wnioskiem jest natomiast to, że federacja Vince’a McMahona potraktowała październikowe PPV po macoszemu i bardziej skupia się na premierach tygodniówek oraz drafcie.

– Wczoraj wieczorem WWE poinformowało, że w związku z premierami tygodniówek na nowo zostały rozdzielone role przy stanowiskach komentatorskich. Od poniedziałku RAW będą zajmować się Vic Joseph, Dio Maddin i Jerry Lawler. Przy NXT pracować będą Mauro Ranallo, Beth Phoenix i Nigel McGuinness, a SmackDown skomentują Michael Cole i Corey Graves oraz okazjonalnie Renee  Young. Ta ostatnia będzie odpowiedzialna wraz Bookerem T za program studyjny na FOX Sports 1 o nazwie WWE Backstage.

Do tej pory Joseph pracował przy 205 Live i NXT UK, okazjonalnie pokazując się na NXT i NXT TakeOver oraz RAW. Maddin od kilku tygodni komentował 205 Live i Main Event. Z kolei Jerry Lawler przez wiele lat komentował RAW czy SmackDown, jednak w ostatnim czasie pokazywał się raczej sporadycznie na tygodniówkach WWE, co było związane z tym, że w 2012 roku przeszedł zawał serca na żywo podczas jednego z odcinków RAW.

Jeżeli chodzi o Ranallo, komentował on w przeszłości SmackDown Live, 205 Live, NXT i turniej Cruiserweight Classic. Beth Phoenix dołączyła do stolika komentatorskiego NXT w maju, a Nigel McGuinness pracował już przy NXT, NXT UK, 205 Live i Main Event.

O Michaelu Cole’u można mówić już jako o legendzie komentatorstwa w programach, ponieważ zajmuje się tym od końca lat 90. Do 2008 Cole był liderem stołu komentatorskiego właśnie SmackDown i będzie to dla niego powrót do Niebieskiego Brandu. Z kolei Graves po zakończeniu kariery wrestlera komentował przez kilka dobrych lat NXT, później przeniósł się na RAW, 205 Live i SmackDown Live.

Zeszłoroczny Hell in a Cell Match pomiędzy Jeffem Hardym i Randym Ortonem:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552