ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe osoby w WWE Performance Centre, Nowy kontrakt Romana Reignsa oraz więcej!

– Wygląda na to, że w WWE Performance Centre pojawiły się nowe twarze.

W ośrodku treningowym federacji pojawił się Austin Theory, czyli aktualny mistrz EVOLVE oraz WWN. Był on obecny również na ostatnim NXT TakeOver, jednak nie jako aktywny zawodnik, tylko widz. W pewnym momencie został nawet pokazany na kamerze.

Kolejną osobą, która dołączyła do Performance Centre, jest bardzo popularna na scenie indie zawodniczka Santana Garrett. Pojawiła się już ona w WWE, podczas Mae Young Classic, oraz stoczyła jeden pojedynek w NXT z Emmą:

Hijo Del Fantasma znany publiczności jako King Cuerno w Lucha Underground jest kolejną osobą, która dołączy do WWE PC. Zawodnik ten był na celowniku WWE od dłuższego czasu. Wystąpił kiedyś w NXT walcząc z Isaiahem Scottem.

Pozostałe nazwiska to: Briana Brandi, Jessy, Marcos Gomez, Rita Reis, oraz nieznany jeszcze zawodnik pochodzący z Egiptu.

– Wygląda na to, że zobaczymy jeszcze Romana Reignsa w WWE. Według Pro Wrestling Sheet, podpisał on nowy, kilkuletni kontrakt z federacją. Były mistrz WWE podpisał podobno kontrakt w lipcu, jednak nie jest wiadome na ile lat umowa obowiązuje. Prawdopodobnie 5 lat.

– Cody Rhodes ujawnił ostatnio za pośrednictwem swojego Twittera, że aktualny ujawniony roster AEW to zaledwie 40% całego:

Nie mogę uwierzyć, że pozwoliłeś Vince’owi zdobyć Goldberga. Potrzebujesz trochę potworów w aew. Fajnie jest widzieć ludzi o wadze 250 funtów i świetne mecze. Ale potrzebujesz też trochę ponad 300/400 funtów. Uzyskaj sycho sida.

Chcemy/mamy nowoczesnych zawodników. W tym dużych[…].

Macie luchasaurusa i Seana spearsa. Wszyscy inni są mali. Kocham aew i będę je oglądał. Tylko pomyślałem, że wyślę Ci moje rozmyślenia.

Odkryliśmy około 40% rosteru. Czasami jest lepiej dać malarzowi malować i potem oceniać obraz.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552