ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje o ostatnich zwolnieniach, Bruce Prichard wraca do WWE oraz więcej!

– Jak wiemy, w zeszły piątek WWE opuściły 4 nazwiska.

Mowa tutaj oczywiście o Tye’u Dillingerze, Hideo Itamim, TJ Perkinsie oraz WWE Hall of Famerze Arnie Andersonie. Dillinger i Itami sami poprosili o zwolnienie, Perkins opuścił WWE z powodu złego zachowania na zapleczu, a odejście legendarnego zawodnika nie było wyjaśnione, jednak pojawiły się nowe informacje na temat całej sprawy. Według zachodnich portali, Arn Anderson nie był w ostatnim czasie w dobrych relacjach z samym Vince’em McMahonem. Sprawa pogorszyła się przez jeden z house showów WWE, który nie spodobał się dyrektorowi WWE, a odpowiedzialny za niego był Anderson, który wziął winę na siebie, czego konsekwencją było odsunięcie go od roli producenta. Przez to konflikt na linii McMahon – Anderson ciągle rósł, co doprowadziło do zwolnienia Hall of Famera.

– WWE zatrudniło kolejną osobę do pracy na zapleczu, a mowa tutaj o Bruce’ie Prichardzie znanym wszystkim jako Brother Love. Prichard ostatni raz wcielił się w tę rolę na jubileuszowym odcinku RAW z okazji 25-lecia Czerwonej Tygodniówki. Potem był współprowadzącym podcastu na WWE Network. Prichard zaczął występować jeszcze w WWF w 1987 roku, został zwolniony pierwszy raz w 1991, a w międzyczasie był m.in. pierwszym managerem The Undertakera. Potem występował rok w nieistniejącej już federacji GWF i w 1992 roku wrócił do WWF. W federacji był aż do 2008 roku, lecz został zwolniony przez Stephanie McMahon. W latach 2010-2013 oraz 2017 był pracownikiem TNA/Impact Wrestling. W 2018 roku powrócił do WWE. Razem z Pichardem federacja zakontraktowała na zapleczu Steve’a Corino, „Hurricane’a” Shane’a Helmsa, Sonjay’a Dutta, Shawna Daivari, Impact Wrestling Hall of Famera”Abyssa” Chrisa Parksa i WWE Hall of Famera Jeffa Jarretta.

– Na kanale ROH pojawił się odcinek z udziałem byłego zawodnika federacji, a aktualnego pracownika WWE Cesaro:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552