ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje o AEW, Uraz Bobby’ego Fisha

– Tony Khan, czyli prezes All Elite Wrestling, był ostatnio gościem w Steve Austin Show.

Podczas audycji podał trochę szczegółów dotyczących umowy telewizyjnej AEW. Khan ujawnił, że tygodniówka będzie w formacie dwugodzinnym, jednak nie padła informacja, w który dzień tygodnia byłaby emitowana. Pierwsze nieoficjalne informacje podają, że miałby to być wtorek. Show AEW miałoby być emitowane z różnych miast, tak jak w przypadku programów WWE. Tony nie mógł również ujawnić, kiedy dokładnie rozpocznie się emisja, jednak spekuluje się, że będzie to październik.

– Pozostając w temacie AEW, kiedy federacja rozpocznie emisję tygodniówek na żywo, ma odbyć się turniej tag teamowy. Tony Khan powiedział, że ich dywizja drużynowa będzie niesamowita i tym turniejem chcą to pokazać. Według niego udział w nim wezmą liderzy co do drużyn wrestlingowych. Zwycięski zespół zdobędzie AEW Tag Team Championship.

– Bobby Fish został odsunięty od zbliżających się eventów NXT oraz show EVOLVE 129 oraz EVOLVE 130. Decyzja ta została podjęta przez uraz Fisha, jakim jest kontuzja pleców. Nie jest znane dokładnie jak bardzo uraz jest poważny, jednak spekuluje się, że Fish będzie gotowy na zbliżające się NXT TakeOver w Toronto.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556