ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje na temat kontuzji Bliss, Uraz zawodnika SmackDown LIVE? oraz więcej!

– Smutne wieści dochodzą do nas z federacji z Stamford.
Pojawiły się nowe informacje w kwestii Alexy Bliss. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczka jest już gotowa do powrotu, jednak najnowsze wiadomości podają co innego. Jak informuje Dave Meltzer, WWE jest bardzo ostrożne w kwestii pozwolenia dla zawodniczki, mając obawy z powodu kilku kontuzji Bliss, których doznała w krótkim czasie.

– Pojawiły się wiadomości o możliwym urazie zawodnika SmackDown LIVE – Harpera. Zawodnik nie pojawił się w ringu WWE od czasu przegranej z Ricochetem we wrześniu. Prawdopodobnie jest on kontuzjowany. Zawodnik pojawił się na show stand-upowym Brada Williamsa z odlewem gipsowym na lewej ręce. Nie wiadomo jednak kiedy zawodnik doznał urazu, może to być również opatrunek po operacji. Nie są to na razie potwierdzone informacje.

– Były zawodnik WWE Neville znany teraz pod swoim starym pseudonimem ringowym Pac, opublikował pierwsze zdjęcie, jak i wpis od września 2017 roku:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552