ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje na temat dywizji Cruiserweight i Cody’ego Rhodesa

Cruiserweight RAW

– Jak wiadomo dywizja Cruiserweight będzie ekskluzywna dla RAW, na tą chwilę potwierdzone nazwiska to: Gran Metalik, Akira Tozawa, Jack Gallagher, Johnny Gargano, Tommaso Ciampa, Cedric Alexander, Rich Swann, Brian Kendrick, Noam Dar i TJ Perkins.

Na tą chwilę jest to cały roster dla tej dywizji. Jednak bardzo możliwe jest to, że będą do niej dochodzili nowi zawodnicy.

Dywizja będzie pracować w RAW TV, NXT TV, live eventy NXT i prawdopodobnie również na live eventach RAW.

– Jak wcześniej wspominaliśmy Cody Rhodes chce pracować w TNA i ROH jednocześnie, ale nie chce być ekskluzywny dla żadnej z tych federacji.

Bardzo możliwe że jak zadebiutuje, w któreś z federacji nie będzie mógł używać pseudonimu ringowego „Cody Rhodes”. Byłe gwiazdy WWE takie jak CM Punk mogą używać swoich pseudonimów, ponieważ używali ich przed dołączeniem do WWE. Cody zaczął w WWE i federacja ma pełną kontrolę nad tym pseudonimem.

Cody rozmawiał z WWE na ten temat jednak federacja nie pozwoliła na używanie tego pseudonimu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778