ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje na temat All Elite Wrestling

– W pierwszy dzień roku 2019 świat wrestlingu obiegła bardzo ważna informacja – federacja All Elite Wrestling z plotek stała się faktem.

Dotychczas wiadomo było, że pod kontraktami federacji są już Cody Rhodes, The Young Bucks, Hangman Page oraz Brandi Rhodes. Jednak w ciągu tych dwóch dni pojawiło się wiele nowych informacji na temat AEW.

Pierwszą nowiną jest fakt, że wielu zawodników z zaplecza WWE jest bardzo zainteresowanych nowym tworem The Elite, z powodu swojej sytuacji w WWE. Plotki podają, że AJ Styles, Karl Anderson i Luke Gallows mogą w tym roku opuścić WWE i dołączyć do swoich starych przyjaciół. Styles radzi sobie w WWE bardzo dobrze, inaczej ma się sprawa w kwestii The Club. Zawodnicy Ci są również dość logiczną opcją biorąc pod uwagę relacje z The Young Bucks czy Page’em. Federacją zainteresował się również Tye Dillinger. Sama federacja McMahona jest zaniepokojona All Elite Wrestling. Jak podaje portal Slice Wrestling, WWE jest świadome tego, że jeśli AEW uda się podpisać dobrą umowę z telewizją, to między nimi a nową federacją zacznie się wojna o oceny programów.

Pozostaje też kwestia – kogo zobaczymy w All Elite Wrestling? Pewnymi zawodnikami jest piątka którą wymieniliśmy wyżej, dla przypomnienia są to Cody Rhodes, The Young Bucks, Hangman Page oraz Brandi Rhodes. Pewną twarzą wydaje się też Kenny Omega, który zapewne dołączy do swoich towarzyszy kiedy jego kontrakt z NJPW wygaśnie, a stanie się to w tym miesiącu. W kwestii gwiazd, które zobaczymy w ringu AEW, warto zainteresować się tym, jakie konta są obserwowane przez AEW w serwisie Twitter. Znajduje się tam trójka zawodników tworzących SoCal Uncensored – Christopher Daniels, Frankie Kazarian oraz Scorpio Sky, którzy aktywnie działają wraz z The Elite w kwestii tworzenia serii „Being The Elite” publikowanej w serwisie YouTube. W obserwowanych znajduje się również Marty Scurll, który aktywnie działał z The Elite. Zawodnik ten ma jednak podpisany kilkuletni kontrakt z ROH i jego występy w AEW w najbliższym czasie są niepewne, dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że ROH ogłosiło nową stajnię, której Scurll będzie przewodził. Kontrakt z federacją podpisała już Britt Baker, która wystąpiła podczas gali All In. Na ten moment wiadomo, że AEW jest zainteresowane Goldbergiem oraz Chrisem Jericho. „Y2J” jest bardziej prawdopodobną opcją. Jego aktualny grafik opublikował na Twitterze wpis z licznikiem.


Odliczanie skończy się z dniem 1 lutego. Nie wiadomo dokładnie, co zostanie wtedy ogłoszone. W tej kwestii można tylko spekulować.

All Elite Wrestling ogłosiło już również pierwsze show – Double Or Nothing Rally. Ma być to swego rodzaju konferencja prasowa, na której poznamy więcej informacji o AEW. Ciekawe jest to, że odbędzie się on w ten sam wieczór i w tym samym mieście, w którym odbędzie się SmackDown LIVE. Miejsca obu show dzieli zaledwie 0.3 mili. Już teraz pojawiły się spekulacje, czy The Elite nie planuje czegoś w kwestii show WWE. Pewnym jest to, że chcą skupić swoją uwagę na swoim wydarzeniu. Plusem jest to, że wstęp jest bezpłatny.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556