ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowe informacje dotyczące AEW, WWE Hall of Famer hospitalizowany oraz więcej!

– Informowaliśmy wczoraj o nowej federacji wrestlingowej, która prawdopodobnie niedługo zacznie działać.

Bardzo ważną częścią projektu są bracia Jackson, czyli The Young Bucks. Jak się okazuje, jeśli zdecydują się przejść do WWE lub zostać pod kontraktem ROH, All Elite Wrestling może nie powstać. Sytuacja jest zupełnie inna w przypadku Chrisa Jericho, Cody’ego i Brandi Rhodes. Trójka działa w statusie wolnych agentów, więc WWE, ROH i NJPW może być zdeterminowane, aby ponownie pozyskać ich w swoje szeregi. Możliwe jest, że AEW będzie działać również jako federacja niezależna, dodatkowo jej programy będą transmitowane w telewizji. Może to być nowe zagrożenie dla giganta jakim jest WWE, porównywalnym do WCW kilka lat temu. Już teraz pojawiły się informacje, że zawodnicy federacji McMahona są bardzo zainteresowani nowym projektem.

– WWE Hall of Famer „Hacksaw” Jim Duggan aktualnie znajduje się w szpitalu na oddziale intensywnej terapii w Południowej Karolinie. Nie wiadomo jednak co jest powodem hospitalizacji. Informację przekazała córka wrestlera za pośrednictwem Instagrama. Duggan ma opuścić szpital w sobotę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Doing ok, hope to be out by Saturday ! But will.miss the show this Sat.

Post udostępniony przez Hacksaw Duggan (@wwehacksawduggan)

– W internecie pojawiło się zdjęcie na którym widać, iż John Cena posiada tatuaż na ręce. Nie jest jednak wiadome czy jest on permanentny czy jest zwykłym rysunkiem na potrzeby filmu w którym Cena wystąpi:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783