ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowa walka zostanie dodana do NXT TakeOver: Back 2 Brooklyn? Kurt Angle o zawodnikach WWE na Igrzyskach Olimpijskich i więcej!

therevival

– Podczas wczorajszego live eventu NXT w Pensacoli The Revival bronili swoich pasów Tag Team przeciwko Johnny’emu Gargano i Tommasowi Ciampie. Dash i Dawson przegrali walkę, lecz zakończyła się ona dyskwalifikacją i nie zobaczyliśmy nowych mistrzów.

Po starciu Johnny Gargano i Tommaso Ciampa wygłosili krótkie promo na temat The Revival i wyzwali ich na walkę, która miałaby odbyć się na zbliżającym NXT TakeOver: Back 2 Brooklyn. Oto materiał nagrany podczas ich wczorajszego proma:

– W poniższym filmiku możecie zobaczyć krótką rozmowę z Kurtem Anglem przeprowadzaną przez TMZ Sports. Angle został zapytany o to, czy jakikolwiek zawodnik z WWE lub innej federacji byłby w stanie zawalczyć na Igrzyskach Olimpijskich w zapasach. Jego zdaniem nie, ponieważ jedno to prawdziwy sport, a drugie to rozrywka. Zapytano go także, czy sam chciałby jeszcze zawalczyć podczas Igrzysk Olimpijskich. Kurt również zaprzeczył i stwierdził, że jest na to już za stary.

– WWE stworzyło ankietę i zapytało fanów o to, który z zawodników Nowej Ery jest mistrzem przy mikrofonie. Wymienieni zawodnicy to: AJ Styles, Becky Lynch, Big Cass, Charlotte, Enzo Amore, Finn Balor, Kevin Owens, Mojo Rawley, Sami Zayn, Tyler Breeze i Banks. Póki co 59% ludzi zagłosowało na Enzo Amore, drugi z 17% był Kevin Owens, 9% głosów otrzymał AJ Styles, Sasha Banks 6%, a Finn Balor 5%. Zgadzacie się z tymi wynikami?

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556