ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowa walka dodana do karty SummerSlam, Specjalny koncert Eliasa, Urodziny Hall of Famera

– WWE ogłosiło, że Elias będzie miał swój specjalny koncert podczas weekendu SummerSlam. Wydarzenie będzie miało miejsce 18 sierpnia w Gramercy Theatre w Nowym Jorku. Poniżej post z Instagrama WWE :

Bądź obecny podczas wspaniałego występu Eliasa w nowojorskim Gramercy Theatre w sobotę 19 sierpnia. Bilety dostępne na ticketmasterze.

– Potwierdziły się plotki, które mówiły o Mixed Tag Team Matchu pomiędzy Rusevem i Laną a Andrade „Cien” Almasem i Zeliną Vegą. Pary zmierzą się ze sobą w trakcie Pre-Show, które swój początek będzie miało o godzinie 23:00 na YouTube, WWE Network i naszej zakładce live. Póki co jest to pierwsza walka zapowiedziana do Pre-Show, jednak wkrótce możemy spodziewać się kolejnych przesunięć z głównej karty lub dodania nowych walk.

– Swoje urodziny obchodzi dzisiaj WWE Hall of Famer Hulk Hogan, który kończy dzisiaj 65 lat. Przypomnijmy – Hogan został przywrócony do holu sław w lipcu tego roku po trzyletnim zawieszeniu. O tym informowaliśmy tutaj.

– Na koniec dziesięć najlepszych zakończeń SummerSlam:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778